Gala High League 6 zbliża się wielkimi krokami. Kolejna edycja jednej z najpopularniejszych gal freak fightowych tym razem odbędzie się w katowickim Spodku. W sobotę w klatce zobaczymy między innymi debiutującego Denisa Labrygę, który skrzyżuje rękawice z mającym na koncie już dwie walki w High League Konradem Karwatem. O której godzinie walka Denis Labryga vs Konrad Karwat? Denis Labryga vs Konrad Karwat kiedy walka?

Denis Labryga vs Konrad Karwat - Kiedy walka? Data

Dla Denisa Labrygi walka na High League 6 będzie debiutem w klatce. Wcześniej zawodnik występował między innymi na Wotore czy w formule K-1, jednak w sobotę po raz pierwszy wystąpi przed tak dużą publicznością na zasadach MMA. Konrad Karwat natomiast stoczył już dwie walki w organizacji High League. W pierwszym starciu wygrał z Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem, a w kolejnej okazał się lepszy od Radosława Słodkiewicza. Oba te pojedynki zwyciężył przed czasem.

Gala High League 6 została zaplanowana na 18 marca 2023 roku w katowickim Spodku. Start wydarzenia odbędzie się o godzinie 20:00. Z godzinnym wyprzedzeniem natomiast rozpocznie się studio. Pierwszy pojedynek Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla powinien rozpocząć się zatem tuż po 20:00. Starcie Denis Labryga vs Konrad Karwat będzie czwartym w kolejności karty walk High League 6. Oznacza to, że przed tym starciem będziemy świadkami trzech innych pojedynków.

Denis Labryga vs Konrad Karwat o której godzinie walka?

Biorąc pod uwagę, że pojedynki w organizacji High League, które obstawisz u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny fortuna) toczą się na dystansie trzech rund po trzy minuty, należy założyć, że razem z wyjściem zawodników do klatki i wywiadami po zakończonej walce, każde starcie potrwa między 20 a 30 minut. Dodatkowo należy doliczyć krótki koncert, który jest stałym elementem wydarzeń High League. Podsumowując, pojedynek Denis Labryga vs Konrad Karwat powinien rozpocząć się około godziny 21:30.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!