Starcie Brian Hooi vs Andrzej Grzebyk będzie z pewnością najbardziej wyczekiwanym na gali KSW 82. Kiedy walka Hooi vs Grzebyk? O której godzinie walka Hooi vs Grzebyk? 

Brian Hooi vs Andrzej Grzebyk KSW 82 - data

Walka wieczoru w kategorii półśredniej, którą można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), odbędzie się w sobotę 13 maja

O której godzinie walka

Organizacja KSW ustaliła kolejność walk na kilka dni przed głównym wydarzeniem w Warszawie. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Hooi i Grzebyk z racji, że w karcie walk KSW 82 mamy aż zaledwie 14 nazwisk, powinni wejść do oktagonu w okolicach godziny 22:30. Bardziej nastawiamy się jednak na 23:00, gdyż najprawdopodobniej z racji na małą ilość pojedynków po każdym z nich nastąpi krótka przerwa na studio.

Szczegóły gali

  • Ważenie KSW 82 odbędzie się tradycyjnie dzień przed galą, czyli 12 maja
  • Transmisja KSW 82 odbędzie się wyłącznie w Viaplay
  • W walce wieczoru KSW 82 odbędzie się pojedynek Brian Hooi vs Andrzej Grzebyk
  • Typy na KSW dostępne są już na naszej stronie. Warto je sprawdzić w zakładce Typy na KSW

Brian Hooi vs Andrzej Grzebyk

Holender ma za sobą trzy pojedynki w organizacji KSW. W debiucie pokonał w pierwszej odsłonie Michała Pietrzaka. Następnie nie poradził sobie z Arturem Szczepaniakiem, który na gali z numerem 76 rozprawił się z Brianem już w 43 sekundzie pierwszej rundy. Po tym starciu Hooi rozpoczął treningi do walki z silnym Jivko Stoimenovem. Nieoczekiwanie Holender zwyciężył to starcie już w pierwszej rundzie.

Polak w KSW rywalizuje od 2020 roku. Dla największej organizacji sportów walk w Polsce stoczył już sześć pojedynków, z czego trzy wygrał i trzy przegrał. Ostatni raz bił się w okrągłej klatce na gali XT KSW 77. Jego rywalem był Oton Jasse - gość od szybkich poddań. Polak od początku starał się kontrolować walkę w stójce. Od czasu do czasu starcie przechodziło jednak na matę. Tam Grzebyk radził sobie równie dobrze, co z pewnością było zaskoczeniem dla Jasse. W końcu w jednej z wymian, Polak trafi Brazylijczyka ciosami na głowę i korpus. Po tym ataku rywal Grzebyka padł na ziemię, a sędzia przerwał walkę.

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!