Gala KSW 82 już niedługo. Wydarzenia największej polskiej organizacji można obejrzeć wyłącznie w Viaplay. Warto zaznaczyć, że wcześniejsza platforma, na której odbywały się transmisje - KSW TV - działa w dalszym ciągu, jednak jest ona dostępna w krajach, w których nie ma opcji wykupienia Viaplay.

Cena PPV KSW 82

Od grudnia 2021 wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma platforma streamingowa Viaplay. Aby móc obejrzeć transmisję z KSW 82, należy wykupić subskrypcję, dzięki której otrzymamy pełen dostęp do całej platformy.

Obecnie Viaplay ma w swojej ofercie trzy pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy obejrzeć gale KSW, musimy zdecydować się na zakup pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Do wyboru jest również opcja wykupienia pakietu na rok. Wtedy otrzymamy 20% rabatu, przez comiesięczna cena zmaleje do 44 PLN.

Transmisja za darmo

Aktualnie organizacja KSW nie publikuje swoich gal za darmo. Aby mieć dostęp do każdej gali największej organizacji MMA w Europie, trzeba wykupić subskrypcję na platformie streamingowej Viaplay, która ma wyłączne prawa do transmisji KSW.

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


Gdzie można obejrzeć KSW 82?
Organizacja KSW swoje gale transmituje wyłącznie w Viaplay.
Ile kosztuje transmisja KSW 82?
Aby obejrzeć galę KSW 82, należy wykupić pakiet Viaplay kosztujący 55 PLN.