Przybysz vs Macek - przebieg walki

Runda I

 

Dość spokojny początek, na razie głównie kopnięcia z obu stron. Macek wywiera teraz więcej presji, ale Przybysz znakomicie dwukrotnie kontruje. Obaj zawodnicy przyspieszają, widzimy coraz więcej wymian. Bardzo mocno okopana jest już wykroczna noga Macka. Koniec rundy, bardzo dobra postawa Przybysza w pierwszej odsłonie.

 

Runda II

 

Na początku drugiej rundy Macek przenosi walkę do parteru, jednak to on znalazł się na dole. Jest w półgardzie Przybysz. Dwie minuty za nami, Przybysz cały czas zadaje ciosy z góry. Cały czas Przybysz kontroluje rywala w parterze i zadaje krótkie ciosy, aby zaznaczyć pozycję i zapunktować. Koniec rundy, zdecydowanie Przybysz wygrywa na punkty.

 

Runda III

 

Macek agresywnie zaczyna ostatnią odsłonę. Przybysz szybko uspokoił pojedynek i znów to on trafia Macka. I teraz to Przybysz obala, skutecznie. Przybysz rozbija teraz rywala z góry. Przybysz szuka teraz poddania. Minuta do końca, zrezygnował z próby poddania Przybysz. Wyklucza teraz Przybysz obie ręce rywala, zasypuje Macka ciosami i przerywa sędzia, koniec!

 

Sebastian Przybysz pokonał Filipa Macka przez TKO, runda III.

Przybysz vs Macek wynik

O tym, kto wygrał walkę Przybysz vs Macek na KSW 82, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 13 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 82. Pojedynek Przybysz vs Macek mogliśmy wytypować w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET). Zdaniem bukmachera zdecydowanym faworytem był Przybysz. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.27, natomiast na Macka aż 3.77 (stan na 12 maja).

Przybysz wrócił do klatki w świetnej formie i rozbił rywala w parterze, poddając go w trzeciej rundzie.

Przybysz czy Macek

Podczas gali KSW 82, którą włodarze postanowili zorganizować na trzy tygodnie przed wielkim wydarzeniem Colloseum 2, do okrągłej klatki powrócił były mistrz wagi koguciej, Sebastian Przybysz. Zmierzył się w niej z debiutującym w organizacji Czechem, Filipem Macką.

Przybysz

Sebastian Przybysz powrócił do klatki po raz pierwszy od czasu utraty pasa mistrzowskiego. Podczas gali XTB KSW 77 popularny „Sebić” stracił go na rzecz Jakuba Wikłacza, który pokonał go przez jednogłośną decyzję sędziów. Sebastian utracił tytuł po blisko dwóch latach panowania na szczycie wagi koguciej. Przegrana ta przerwała też świetną passę sześciu zwycięstw z rzędu w wykonaniu mistrza.

Macek

Czech jest często określany mianem najlepszego czeskiego zawodnika wagi koguciej. Swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął sześć lat wcześniej od Polaka. Do dziś stoczył aż 45 pojedynków. W rekordowym dla siebie roku 2018 walczył sześć razy. 24 pojedynki skończył przed czasem i w aż w 20 z nich poddał swoich rywali, a 16 razy wygrywał już w pierwszej rundzie. W trakcie swojej kariery Filip zdobył mistrzowski pas czeskiej organizacji GCF oraz doszedł do pojedynku o tytuł czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Macek ponadto walczył też w Danii, Polsce, Finlandii, Niemczech, Rosji, Tadżykistanie, Anglii i na Słowacji.

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!