Desmae vs Tutarauli - przebieg walki

Runda I

Spokojny początek z obu stron. Na razie widzimy jedynie pojedyncze ciosy, dużo przyruchów, mało akcji. Teraz Tutarauli zdecydował się na kombinację trzech ciosów, Desmae przyjął to jednak na gardę. Tutarauli zaczyna wywierać nieco większą presję, aktywniejszy też Gruzin. Desmae na razie bierny przy atakach Tutarauliego, nie odpowiada Belg. Klinczuje Tutarauli na pół minuty przed końcem i dociska Desmae do siatki.

 

Runda II

 

Desmae cały czas na wstecznym biegu, Tutarauli wywiera presję. Tutarauli stawia na akcje bokserskie, Desmae natomiast skupił się bardziej na kopnięciach. Desmae idzie po sprowadzenie na dwie minuty przed końcem, ale broni tę próbę Tutarauli. Mamy klincz, Desmae na siatce.

 

Runda III

 

Tutarauli kontynuuje swoją pracę, wywiera presję, idzie do przodu, zadaje ciosy. Desmae decyduje się w końcu na sprowadzenie, broni jednak Tutarauli tę próbę.

 

Rauli Tutarauli pokonał Donovana Desmae przez jednogłośną decyzję sędziów.

Desmae vs Tutarauli wynik

O tym, kto wygrał walkę Desmae vs Tutarauli na KSW 82, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 13 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 82. Pojedynek ten mogliśmy wytypować w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET). Zdaniem bukmachera sporym faworytem był Gruzin. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.43 natomiast na Belga 2.83 (stan na 12 maja).

Walka potrwała trzy rundy. Na kartach sędziowskich wygrał ją Tutarauli (30:27, 30:27, 30:27).

Desmae czy Tutarauli

Tutarauli zajmuje ósme miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej KSW. Na sobotniej gali w Warszawie pragnął odbić się po przegranej, ale również awansować w zestawieniu. Tutarauli zamierzał wykorzystać swoje ogromne doświadczenie w klatce, aby posłać na deski Donovana i dopisać do swojego rekordu kolejną wygraną przez nokaut.

Desmae

Donovan Desmae zadebiutował w federacji KSW w czerwcu 2021 roku. Musiał uznać wyższość w klatce Romana Szymańskiego. Starcie to było jednak tak efektowne, że zostało nagrodzone bonusem za najlepszą walkę wieczoru. Nie był to ostatni bonus zdobyty w okrągłej klatce przez Donovana. Podczas gali KSW 66 popularny „Vegas” zmierzył się z Łukaszem Rajewskim i wygrał z nim przez poddanie. Skończenie to zostało wybrane najlepszym poddaniem gali.

Ostatni bój Donovan stoczył w czerwcu 2022 roku. Jego rywalem na gali KSW 71 został były mistrz Artur Sowiński. W pierwszej rundzie Desmae znalazł się w poważnych tarapatach, ale przetrwał trudne chwile i w drugiej odsłonie pojedynku przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Donovan Desmae przed tym pojedynkiem miał już 24 stoczone walki, z których 16 wygrał. Siedem razy posyłał rywali na deski, a pięć razy wygrywał przez poddanie. Belg zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej KSW.

Tutarauli

Rauli Tutarauli zaczął zawodową karierę rok wcześniej od swojego rywala. Na ten moment jednak dysponuje większym doświadczeniem od Belga. Gruzin stoczył do tej pory aż 38 pojedynków, z których 31 wygrał. Przed wejściem do KSW Rauli bił się dla takich organizacji jak M-1, ACA czy Georgian Fighting Championship. W tej ostatniej zdobył tytuł mistrzowski wagi lekkiej. Wcześniej zbierał także doświadczenie na matach amatorskich. Rauli jest prawdziwym specjalistą od nokautowania rywali - aż 21 razy w taki właśnie sposób kończył swoje konfrontacje.

Jego przygoda z KSW zaczęła się jednak od porażki i to z tym samym rywalem, z którym w pierwszym pojedynku przegrał Desmae. Tutarauli zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali XTB KSW 78 i już w pierwszej rundzie został poddany przez Polaka. Przegrana ta przerwała świetną serię pięciu wygranych z rzędu w wykonaniu Rauliego.

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!