Gnidko vs Kijańczuk - przebieg walki

Runda I

Już w 15 sekundzie Gnidko obala rywala, jednak po przeniesieniu walki do parteru uderzył kolanem na głowę Kijańczuka co jest niedozwolone, mamy przerwanie. Walka zostanie wznowiona, jednak Gnidko został ukarany dwoma minusowymi punktami. Po wznowieniu od razu wymiana! Obaj trafiają i Gnidko klinczuje. I obala Kijańczuk, Gnidko na plecach. Gnidko wyłapuje rękę Kijańczuka z pleców i poddaje Polaka balachą! Koniec!

 

Bohdan Gnidko pokonał Rafała Kijańczuka przez poddanie, runda I.

Gnidko vs Kijańczuk wynik

O tym, kto wygrał walkę Gnidko vs Kijańczuk na KSW 82, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 13 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 82. Pojedynek ten mogliśmy wytypować w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET). Zdaniem bukmachera faworytem był Ukrainiec. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.43, natomiast na Polaka 2.83 (stan na 12 maja).

Gnidko czy Kijańczuk

Starcie czołowych zawodników wagi półciężkiej, którzy znani są ze swojej potężnej siły ciosów. W konfrontacji tej Bohdan Gnidko zmierzył się z Rafałem Kijańczukiem.

Gnidko

Bohdan Gnidko przed tym pojedynkiem miał za sobą dwa pojedynki w KSW. Co ciekawe w okrągłej klatce walczył łącznie zaledwie 43 sekundy. Pochodzący z Ukrainy Bohdan zadebiutował w Polsce podczas gali KSW 73. Pokonał wówczas Damiana Piwowarczyka już w piątej sekundzie starcia, notując najszybszy nokaut w historii polskiej organizacji. W drugim pojedynku Gnidko mierzył się z niepokonanym Mădălinem Pirvulescu. Do walki doszło podczas historycznej gali XTB KSW 77. Już w pierwszej minucie Bohdan trafił potężnym wysokim kopnięciem nokautując Mădălina. Za oba zwycięstwa w KSW Gnidko został nagrodzony bonusami.

Bohdan Gnidko nadal jest niepokonany w zawodowym MMA. W rekordzie ma dziesięć wygranych. Wszystkie zdobyte przed czasem. Do tej pory Gnidko sześć razy nokautował, a cztery poddawał swoich przeciwników.

Kijańczuk

Rafał Kijańczuk przed galą KSW 82 stoczył trzy walki w polskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Wszystkie te starcia zakończyły się już w pierwszej rundzie. W przeciwieństwie do Ukraińca Polak spędził na rywalizacji łącznie ponad siedem minut. Popularny „Kijana” ostatni raz bił się podczas gali XTB KSW 78. Zmierzył się z reprezentantem Niemiec, Markiem Doussisem. Już w pierwszej rundzie walka przeniosła się do parteru. Polak znalazł się za plecami rywala i rozbił go potężnymi ciosami na głowę. Zaraz po starciu Rafał zapowiedział, że jest chętny na pojedynek z Bohdanem Gnidką i faktycznie tę walkę dostał.

ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 82. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!