Jak odebrać darmowe 10 zł na urodziny od Totalbet?

 

Czy jest freebet urodzinowy na TOTALbet?TAK
Ile wynosi freebet urodzinowy na TOTALbet?10 PLN
Gdzie napisać w związku z freebetem urodzinowym?Bonus zostaje przyznany w dniu urodzin

 

  1. Zaloguj się do konta TOTALbet, aby otrzymać 10 PLN na urodziny od Totalbet,
  2. Zrób to w dniu urodzin po godzinie 12:00,
  3. Poproś o zapisanie na koncie urodzinowego Freebeta!,
  4. Oferta jest ważna siedem dni od momentu przyznania,
  5. Oferta skierowana jest wyłącznie do Klientów, których konto ma status ZWERYFIKOWANY, dokonali depozytu na kwotę min. 10 zł i którzy zawarli minimum jeden zakład z salda głównego. Aby zagrać taki zakład, odbierz wcześniej darmowe 40 PLN na start:

Sprawdź też: kod promocyjny Totalbet

Wielu z was z pewnością dostawało lub nadal dostaje na urodziny pieniądze — czy to od rodziców, czy dziadków. A co, jeśli mielibyście dostać z tej okazji pieniądze również u bukmachera? Takie rzeczy w TOTALbet! Bukmacher z okazji urodzin wręcza swoim graczom darmową kasę. Jak skorzystać z promocji urodzinowej TOTALbet?

Freebet urodzinowy TOTALbet – warunki promocji

Bukmacher TOTALbet postanowił zadbać o swoich klientów, którzy świętują urodziny i z tej okazji wręcza im freebet w wysokości dziesięciu złotych. O co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi? Odpowiadamy na pytania, które mogą się nasunąć na myśl w przypadku chęci skorzystania z tej niezwykle przyjemnej z perspektywy gracza promocji.

Żeby dostać freebet urodzinowy w TOTALbet, trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim — termin. Oferta jest ważna siedem dni od momentu przyznania. Gracz nie musi więc skorzystać z tej oferty konkretnie w dniu urodzin, ale może to zrobić — przykładowo — dwa dni po ich terminie. Jest to z pewnością spore ułatwienie na przykład, gdy urodzinowa impreza nieco wymknie się spod kontroli i logowanie się na konto gracza będzie ostatnią myślą, która przyjdzie solenizantowi do głowy.

Bonus urodzinowy TOTALbet – kiedy mogę skorzystać?

Co trzeba zrobić, żeby bonus urodzinowy TOTALbet znalazł się na koncie gracza? To bardzo proste. W dniu urodzin zaloguj się na konto bukmachera TOTALbet po godzinie 12:00, a zostaniesz automatycznie zapisany do otrzymania urodzinowego freebeta. Pieniądze zostaną dodane na koncie gracza natychmiastowo.

Oferta skierowana jest do graczy, których konto u bukmachera TOTALbet jest zweryfikowane i którzy dokonali na nim przynajmniej jeden depozyt oraz postawili zakład.

Darmowe 10 zł na urodziny od Totalbet – instrukcja

Co oczywiste — każdy gracz może skorzystać z 10 PLN na urodziny od Totalbet raz w roku — w okolicach swoich urodzin. Czy bonus urodzinowy TOTALbet podlega obrotowi? Gracz zobowiązuje się do postawienia zakładu o łącznym kursie 2.00 przed ewentualnym wypłaceniem pieniędzy z urodzinowego freebetu. W grę wchodzą zarówno zakłady live, jak i prematch (z wyłączeniem Sportów Wirtualnych i zakładów systemowych). Freebet urodzinowy TOTALbet nie może być rozbity na kilka kuponów — gracz zobowiązany jest do zawarcia zakładu właśnie za dziesięć złotych.

W jaki sposób skorzystać więc z urodzinowej promocji, gdy dziesięć złotych zostanie dodane do waszego konta? Po zalogowaniu się na konto gracza należy utworzyć kupon. Następnie zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą „Freebet GIFT”, co oznacza chęć skorzystania z freebetu. Jak czytamy w regulaminie legalnego bukmachera, wygrana z zakładu zawartego za bonus freebet doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.

Czy może być coś piękniejszego, niż trafiony kupon w urodziny i to bez konieczności depozytu? Jeśli ktoś z was ma w niedługim czasie urodziny, nie pozostaje wam nic innego, jak skorzystać z tego bukmacherskiego prezentu!

Zobacz także:


Tak, Totalbet na urodziny ma dla Ciebie freebet 10 zł.
Za freebet możesz zagrać wszystko, co znajduje się w ofercie bukmachera Totalbet z wyłączeniem sportów wirtualnych i zakładów systemowych.