Wyniki gali High League 5, czyli kto wygrał pojedynki na grudniowej gali spod szyldu jednej z największych freak fightowych gal w Europie?

High League 5 kto wygrał?

Kto wygrał na High League 5? To pytanie z pewnością zadają sobie fani tego typu wydarzeń. Odpowiedź poznaliśmy już w sobotę 10 grudnia. To właśnie na ten dzień zaplanowana została gala High League 5, podczas której walką wieczoru było starcie Alberto Simao z Pawłem „Tybori” Tyburskim. W Co-Main evencie Natalia „Natsu” Karczmarczyk zmierzyła się z Agatą „Fagatą” Fąk.

Na High League 5 doszło też do innych hitowych starć jak na przykład walka Mateusz „Muran” Murański vs Paweł „Scarface” Bomba czy Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Damian Janikowski.

High League 5 wyniki

Wyniki High League 5 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze High League z pewnością jednak również będą uważnie obserwować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki pay-per-view High League 5.

Kolejne wydarzenia High League cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do PPV. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki High League 5 miały okazać się niezadowalające.

High League 5 wyniki gali

Wyniki gali High League 5 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 10 grudnia zaplanowana została kolejna gala. Oprócz wspomnianych wcześniej walk doszło też między innymi do czysto sportowego pojedynku między Dawidem „Crazy” Załęckim a Vaso „Psychopath” Bakoceviciem, a także drugiej walki Mai Staśko z Marią „Masza” Graczykowską. Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna) określiła już swoich faworytów.

High League 5 wyniki walk

Wyniki walk High League 5 poznaliśmy w sobotę. To wtedy odbyło się dziesięć ekscytujących walk, które znalazły się w karcie gali High League 5. Wyniki przedstawiają się w następujący sposób.

RELACJA WALK HIGH LEAGUE 5

Wynik walki: Paweł "Tybori" Tyburski pokonał Alberto Simao przez TKO, runda II
Wynik walki: Agata "Fagata" Fąk pokonała Natalię "Natsu" Karczmarczyk jednogłośną decyzją sędziów
Wynik walki: Paweł "Scarface" Bomba wygrywa z Mateuszem "Muran" Murańskim przez dyskwalifikację
Wynik walki: Damian Janikowski pokonał Mateusza "Don Diego" Kubiszyna jednogłośną decyzją sędziów
Wynik walki: Maja Staśko pokonała Maszę Graczykowską przez TKO, runda I
Wynik walki: Maciej "Zony" Zoniuk pokonał Jakuba "Holak" Krawczyka-Holaka przez TKO, runda II
Wynik walki: Paweł "Leh" Lehmann pokonał Dawida "Diables" Porwisiaka jednogłośną decyzją sędziów
Wynik walki: Dawid "Crazy" Załęcki pokonał Vaso "Psychopath" Bakocevicia przez TKO, runda I
Wynik walki: Andrzej "Andrew" Gazda pokonał Przemysława "Sequento" Skulskiego niejednogłośną decyzją sędziów
Wynik walki: Wojciech "Rekordzista" Sobierajski pokonał Kamila "Hassi" Hassana większościową decyzją sędziów

high league fortuna