Wyniki gali High League 4, czyli kto wygrał pojedynki na wrześniowej gali spod szyldu jednej z największych freak fightowych gal w Europie?

High League 4 kto wygrał?

Kto wygrał na High League 4? To pytanie z pewnością zadają sobie fani tego typu wydarzeń. Odpowiedź poznaliśmy już w sobotę 17 września. To właśnie na ten dzień zaplanowana została gala High League 4, podczas której walką wieczoru było rewanżowe starcie Natalii "Natsu" Karczmarczyk z Lexy Chaplin. Stawką tego pojedynku był pas federeacji High League.

Na High League 4 doszło też do innych hitowych starć jak na przykład walka "Ferrari" vs Bomba czy Artur Szpilka vs Denis Załęcki.

High League 4 wyniki

Wyniki High League 4 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze High League z pewnością jednak również będą uważnie obserwować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki pay-per-view High League 4.

Kolejne wydarzenia High League cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do PPV. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki High League 4 miały okazać się niezadowalające.

High League 4 wyniki gali

Wyniki gali High League 4 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 17 września zaplanowana została kolejna gala. Oprócz wspomnianych wcześniej walk dojdzie też między innymi do pojedynku o pas niskorosłych pomiędzy Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim i Salimem Chiboub, a także walką Mai Staśko z Ewą "Mrs. Honey" Wyszatycką.

High League 4 wyniki walk

Wyniki walk High League 4 poznaliśmy w sobotę. To wtedy odbyło się dziewięć walk, które znalazły się w karcie gali High League 4. Wyniki przedstawiają się w następujący sposób.

Wyniki walk High League 4