Jakub "Holak" Krawczyk i Jakub "Kubx" Świtała zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Holak vs Kubx High League 4

Holak nie miał ostatnio łatwego życia z powodu jego dramy z Xayoo Industries po wrzuceniu filmiku w serwisie YouTube na temat swojego byłego teamu. Dzięki temu zyskał on jednak rozgłos, który pomógł mu w dostaniu kontraktu w High League. Jego rywalem jest 19-letni Jakub "Kubx" Świtała znany głównie graczom Fortnite. Na konferencjach Holak otwarcie dawał do zrozumienia, że nie przepada za swoim rywalem. Podczas dyskusji pomiędzy oba zawodnikami często padały stwierdzenia, że Holak ma przewagę wagi i że wcześniej miał więcej do czynienia ze sportem niż Kubx.

Kto wygrał walkę Holak vs Kubx?

O tym, kto wygrał walkę Holak vs Kubxna High League 4, przekonaliśmy się w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem czwarta edycja gali High League. Walkę Holak vs Kubx mogliśmy wytypować u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Holak vs Kubx

Wynik walki Holak vs Kubx stał pod znakiem zapytania. Obaj zawodnicy przepracowali na macie podobny wymiar godzin i obaj byli tego samego wzrostu. Rzeczywiście Holak waży o cztery kilogramy więcej, jednak nie jest to aż tak duża przepaść, żeby stawiać go w roli murowanego faworyta.

Opis walki Holak vs Kubx

Walka ta nie stała na wysokim poziomie sportowym. Widzieliśmy w niej dużo chaosu i nieprzemyślanych akcji. Minimalną przewagę zdawał się mieć "Kubx", który radził sobie nieco lepiej w wymianach bokserskich. "Holak" zyskał przewagę dopiero w drugiej rundzie, kiedy obalił przeciwnika i znalazł się z góry. W trzeciej rundzie po około minucie "Holak" zapędził przeciwnika pod siatkę i tak zasypywał ciosami "Kubxa". W końcu po kilku kolanach na głowę Świtały sędzia przerwał walkę.

Jakub „Holak” Krawczyk-Holak pokonał Jakuba „Kubx” Świtałę przez TKO, runda III

Wyniki pozostałych walk High League 4: