Jose "Josef Bratan" Simao i Krystian "Macias" Maciaszczyk zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Josef Bratan vs Macias High League 4

Na drugiej konferencji High League konflikt pomiędzy dwoma raperami mocno się zaognił. Zawodnicy nie szczędzili sobie wyzwisk i ostrej wymiany zdań. Doszło nawet do awantury, do której dołączył brat Josefa - Alberto Simao - i brutalnie zaatakował Maciaszczyka. W obronę Maciasa od razu ruszyła jego ekipa "White Widow", w efekcie czego widzowie byli świadkami chaotycznej szarpaniny. W rezultacie ze względów bezpieczeństwa nie przeprowadzono "face to face".

Kto wygrał walkę Josef Bratan vs Macias?

O tym, kto wygrał walkę Josef Bratan vs Macias na High League 4, przekonaliśmy się w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem czwarta edycja gali High League. Walkę Josef Bratan vs Macias mogliśmy wytypować u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Josef Bratan vs Macias

Wynik walki Josef Bratan vs Macias stał pod znakiem zapytania. Walka odbyła się na zasadach K-1. Krystian Maciaszczyk miał większe doświadczenie w technikach uderzanych. W ostatnim czasie wziął się mocno za treningi, więc przez wielu stawiany był w roli faworyta, w tym także przez Fortunę. Przewaga warunków fizycznych była po stronie Josefa Bratana, który jest kilkanaście centymetrów wyższy od swojego przeciwnika, a przy tym ma wyraźnie dłuższy zasięg. Ze względu na ogromne emocje podczas konferencji można było spodziewać się bardzo emocjonującej walki.

Opis walki Josef Bratan vs Macias

Obaj zawodnicy od początku walki ruszyli na siebie i nie bali się wchodzić w wymiany. "Macias" starał się atakować głównie kopnięciami, natomiast "Josef Bratan" skupił się na ciosach rękoma. W jednej z wymian idealnym ciosem podbródkowym trafił Simao przez co znokautował rywala.

Jose „Josef Bratan” Simao pokonał Krystiana „Maciasa” Maciaszczyka przez KO, runda I

Wyniki pozostałych walk High League 4: