Amadeusz "Ferrari" Roślik i Paweł „Scarface” Bomba zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Ferrari vs Bomba High league 4

Konflikt pomiędzy Ferrarim a Bomba trwał już od kilku miesięcy. Obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatia, a wprost przeciwnie. Ostatnio na “Rundkach” doszło nawet do sytuacji, w której Amadeusz Roślik rzucił się z pięściami na swojego rywala. Do niczego poważnego jednak nie doszło, bowiem zawodników rozdzieliła ochrona.

Kto wygrał walkę Ferrari vs Bomba

O tym, kto wygrał walkę Ferrari vs Bomba na High League 4, przekonaliśmy się w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem czwarta edycja gali High League. Walkę Ferrari vs Bomba mogliśmy wytypować u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Ferrari vs Bomba

Wynik walki Ferrari vs Bomba stał pod znakiem zapytania. Więcej doświadczenia wydawał się mieć Ferrari, który stoczył już w klatce osiem pojedynków. Bomba natomiast miał na koncie tylko jeden pojedynek w MMA. Jednak staż treningowy był po stronie “Skarface’a”, który jak sam mówi, trenuje około 15 lat. To nie zadecydowało o wyniku tego starcia.

Opis walki Ferrari vs Bomba

Walka rozpoczęła się w niezwykle dziwny sposób. Zarówno Bomba jak i "Ferrari" przez dwie minuty nie zdecydowali się wyprowadzić ani jednego ciosu. Po tym jak sędzia upomniał obu zawodników, że mają być bardziej aktywni, do ataku ruszył Roślik. Jeden z obszernych ciosów idealnie doszedł na szczękę "Skarface'a". To sprawiło, że Bomba osunął się nieświadomy na ziemię i sędzia był zmuszony przerwać starcie.

Amadeusz „Ferrari” Roślik pokonał Pawła „Scarface'a” Bombę przez KO, runda I

Wyniki pozostałych walk High League 4: