Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski i Salim Chiboub zmierzyli się w jednej z walk gali High League 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Mini Majk vs Salim Chiboub High league 4

Mini Majk już przed swoja poprzednią walką wspominał o wyzwaniu do walki Salima Chiboub. Francuz to mistrz świata niskorosłych w K1. Przez wielu jest uważany za najlepszego niskorosłego zawodnika na świecie. Mini Majk ma ambicje, aby udowodnić, że jest w stanie pokonać Chiboub.

Obaj zawodnicy od początku podchodzą do siebie z szacunkiem i nie zaczepiają się czy to w wywiadach czy na konferencjach. Wątpliwe jednak, że w klatce będą dla siebie równie uprzejmi.

Kto wygrał walkę Mini Majk vs Salim Chiboub

O tym, kto wygrał walkę Mini Majk vs Salim Chiboub na High League 4, przekonaliśmy się już w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem czwarta edycja gali High League. Walkę Mini Majk vs Salim Chiboub, mogliśmy wytypować u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Mini Majk vs Salim Chiboub

Wynik walki Mini Majk vs Salim Chiboub stał pod znakiem zapytania. Wydawało się, że jeżeli pojedynek ten rozegra się w stójce to powinien go wygrać reprezentant Francji. Stało się jednak inaczej. Wynik tego starcia poznaliśmy w sobotni wieczór.

Opis walki Mini Majk vs Salim Chiboub

Pierwszy zaatakował "Mini Majk", który wyprowadził kombinację ciosów na głowę Francuza. Potem bardzo szybko walka przeniosła się do parteru. Tam Krzyżanowski wykluczył obie ręce Choboub uniemożliwiając mu obronę i uderzał go do momentu przerwania przez sędziego.

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski pokonał Salima Chiboub przez TKO, runda I.

Wyniki pozostałych walk High League 4: