Konrad Karwat i Radosław Słodkiewicz zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Karwat vs Słodkiewicz High League 4

Konrad Karwat w swoim debiucie w High League pokonał Mateusza "Tarzana" Leśniaka poprzez nokaut techniczny w drugiej rundzie i po siedmiu miesiącach wraca do oktagonu, aby zmierzyć się z 46-letnim kulturystą Radodsławem Słodkiewiczem. Ten z kolei ma na koncie dwie porażki w MMA. W pierwszym pojedynku uznał wyższość Krystiana Pudzianowskiego, a w drugim Akopa Szostaka. Pomiędzy zawodnikami nie ma złej krwi i obaj darzą siebie sporym szacunkiem. Brak "dymów" na konferencjach mógł przerodzić się jednak w prawdziwą wojnę w klatce.

Kto wygrał walkę Karwat vs Słodkiewicz?

O tym, kto wygrał walkę Karwat vs Słodkiewicz na High League 4, przekonaliśmy się w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem czwarta edycja gali High League. Walkę Karwat vs Słodkiewicz mogliśmy wytypować u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Karwat vs Słodkiewicz

Wynik walki Karwat vs Słodkiewicz stał pod znakiem zapytania. Więcej doświadczenia wydawał się mieć Słodkiewicz, który stoczył o jedną walkę więcej od rywala, jednak Konrad Karwat pokazał się z dużo lepszej strony. Warto też dodać, że Konrad Karwat wyszedł do tego pojedynku z dodatnim bilansem, większą wagą i potencjalnie lepszą kondycją, gdyż obu zawodników różni aż 20 lat.

Opis walki Karwat vs Słodkiewicz

Od początku walki Karwat zaatakował kopnięciem. To zastopowało zapędy ofensywne Słodkiewicza. Po kilku pierwszych ciosach zawodnicy złapali się w klincz, z którego skutecznie obalił Konrad Karwat. W parterze szybko wykluczył rękę rywala dzięki czemu mógł go bez przeszkód obijać. Po kilku mocniejszych uderzeniach na głowę Słodkiewicza sędzia przerwał walkę.

Konrad Karwat pokonał Radosława Słodkiewicza przez TKO, runda I.

Wyniki pozostałych walk High League 4: