Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin zmierzą się w walce wieczoru gali High League 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Natsu vs Lexy 2 High league 4

"Natsu” i Lexy po raz pierwszy spotkały się w oktagonie na gali High League 1. Wtedy lepsza okazała się Natalia Karczmarczyk, która wygrała jednogłośnie na punkty. Od tamtego czasu minęło jednak już wiele czasu. Lexy z zrobiła w drugim pojedynku wszystko, aby zrewanżować się swojej rywalce.

Kto wygrał walkę Natsu vs Lexy 2

O tym, kto wygrał walkę Natsu vs Lexy 2 na High League 4, przekonaliśmy się w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem czwarta edycja gali High League. Walkę Natsu vs Lexy 2 mogliśmy wytypować u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Natsu vs Lexy 2

Wynik walki Natsu vs Lexy 2 stał pod znakiem zapytania. Przed pierwszym pojedynkiem Lexy była faworytką. Wtedy jednak obie zawodniczki trenowały bardzo krótko. Teraz sytuacja wyglądała nieco inaczej. Od pierwszego starcia Natsu z Lexy minął ponad rok. Przez ten czas można było zauważyć na mediach społecznościowych, że Chaplin regularnie uczęszczała na treningi. Karczmarczyk natomiast miewała długie przerwy od aktywności. To jak wpłynęło to na postawę zawodniczek zobaczyliśmy już w sobotę.

Opis walki Natsu vs Lexy 2

Lexy od początku walki celnie trafiała długimi prostymi. "Natsu" próbowała obalić swoją przeciwniczkę, jednak Chaplin dobrze odrzucała biodra i nie dawała się sprowadzić do parteru. Dwie pierwsze rundy wyglądały bardzo podobnie. Lexy była lepsza boksersko i korzystała z lepszych warunków fizycznych, a dodatkowo broniła obalenia. W trzeciej rundzie w końcu udało się Karczmarczyk sprowadzić walkę do parteru. Nie przyniosło to żadnego rezultatu. Przez brak akcji sędzia podniósł walkę do góry. Do końca starcia nie wydarzyło się już nic szczególnego.

Lexy Chaplin pokonała Natalię „Natsu” Karczmarczyk przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wyniki pozostałych walk High League 4: