Maja Staśko i Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Maja Staśko vs Mrs. Honey High league 4

Starcie Mai Staśko z Mrs. Honey to jeden z tych pojedynków, przy którym nie jesteśmy świadkami wielkiego konfliktu. Obie zawodniczki mają odmienne poglądy na wiele kwestii, jednak ich dyskusje przebiegają w wyważony i opanowany sposób. Miejmy nadzieje, że ich walka nie będzie już tak spokojna.

Kto wygrał walkę Maja Staśko vs Mrs. Honey

O tym, kto wygrał walkę Maja Staśko vs Mrs. Honey na High League 4, przekonaliśmy się w sobotę 17 września. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem czwarta edycja gali High League. Walkę Maja Staśko vs Mrs. Honey mogliśmy wytypować u oficjalnego sponsora federacji, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuny).

Wynik walki Maja Staśko vs Mrs. Honey

Wynik walki Maja Staśko vs Mrs. Honey był wielką niewiadomą. Obie zawodniczki po raz pierwszy stanęły do walki w klatce. Ciężko zatem było ocenić szanse obu zawodniczek. Bukmacherzy za faworytkę uznawali Mrs. Honey. Jednak już nie raz oglądaliśmy niespodzianki, zwłaszcza podczas walk z udziałem debiutantów. Wynik starcia pomiędzy Mają Staśko a Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką poznaliśmy już w sobotni wieczór.

Opis walki Maja Staśko vs Mrs. Honey

W pierwszej rundzie Staśko pokazywała przewagę warunków fizycznych i lepsze umiejętności stójkowe. Raz po raz udawało jej się celnie trafić "Mrs. Honey". Początek drugiej rundy również wyglądał w taki sposób, jednak w pewnym momencie Wyszatycka sprowadziła walkę do parteru. Będąc z góry nie potrafiła jednak skończyć swojej przeciwniczki i walka dotarła do rundy trzeciej. Tam Staśko nie dała rywalce szans i kontrolowała starcie w płaszczyźnie stójkowej.

Maja Staśko pokonała Ewę „Mrs. Honey” Wyszatycką przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk High League 4: