Niestety fani Mandzia i Karolka mogą być zawiedzeni. Finalnie ich walka na FAME MMA 17 się nie odbędzie. Już wcześniej mówiono o potencjalnym urazie Łukasza "Mandzio" Samonia, jednak oficjalne oświadczenie federacji FAME pojawiło się na dwa dni przed wydarzeniem.

Kontuzja Mandzia

Lekarze potwierdzili diagnozę, że "Mandzio" doznał uszkodzenia głowy mięśnia czworogłowego uda z rozległym krwiakiem, którego wchłanianie jest zaburzone i powolne.

- Do końca próbowaliśmy próby doprowadzenia do walki między Łukaszem Samoniem a Karolem Dąbrowskim. Przeprowadzaliśmy dodatkowe badania USG i konsultacje lekarskie ze specjalistami, którzy potwierdzili wcześniejszą diagnozę - uszkodzenie głowy mięśnia czworogłowego uda z rozległym krwiakiem, którego wchłanianie jest zaburzone i powolne. Łukasz mimo wszystko chciał przystąpić do walki i nalegał na zmianę formuły. Niestety, ryzyko bardzo poważnego uszkodzenia mięśnia czworogłowego udane jest zdaniem lekarzy zbyt duże, a dla nas zdrowie zawodników jest najwyższym priorytetem - czytamy w oświadczeniu FAME MMA.

Kiedy FAME MMA 17?

Pierwsza gala spod szyldu FAME odbędzie się 3 lutego 2023 roku. Z karty walk FAME MMA 17 wypadła walka Mandzio vs Karolek, ale nadal czekają nas spore emocje!

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.