Na gali KSW 78 po raz pierwszy w klatce organizacji KSW zobaczymy Łukasza Sudolskiego. Nowy nabytek największej federacji MMA w Europie zmierzy się z 35-letnim Brazylijczykiem - Kleberem Raimundo Silvą. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Sudolski vs Silva KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Sudolski vs Silva dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Sudolski vs Silva znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Sudolski vs Silva

Kursy na Sudolski vs Silva, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku dość zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Łukasza Sudolskiego wynosi zaledwie 1,40, a z kolei triumf Klebera Raimundo Silvy został oszacowany na 2,77.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Sudolski vs Silva

sudolski silva

Typy na Sudolski vs Silva, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że znacznie większe szanse ma Łukasz Sudolski. Polski zawodnik w swojej dotychczasowej karierze przegrał tylko jedną walkę. 29-latek musiał uznać wyższość Ihora Potierii na gali Dana White's Contender Series. Gdyby wygrał to dziś prawdopodobnie biłby się w UFC. Silva natomiast legitymuje się bilansem 20-11. Swoją ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2021 na gali Open Fighting Championship 5. Pokonał wtedy na punkty Sharafa Davlatmurodova.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy zdecydowane zwycięstwo Łukasza Sudolskiego. Obaj zawodnicy są w całkowicie innym momencie swojej kariery. Sudolski wydaje się być na fali wznoszącej. 29-latek otarł się o UFC, a teraz będzie starał się udowodnić swoją wartość w najlepszej polskiej organizacji. Silva najlepsze lata ma już za sobą. Dodatkowo wsoją ostatnią walkę stoczył 1,5 roku temu. Tak długi rozbrat z klatką z pewnością da o sobie znać. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,40.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!