W walce wieczoru gali KSW 78 zobaczymy rewanżowe starcie pomiędzy Michałem Materlą a Kendallem Grove'em. Po raz pierwszy obaj zmierzyli się ze sobą w 2013 roku. Wtedy górą był reprezentant Polski. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Materla vs Grove KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Materla vs Grove dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Materla vs Grove znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Materla vs Grove

Kursy na Materla vs Grove, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Michała Materli wynosi zaledwie 1,25, a z kolei triumf Kendalla Grove'a został oszacowany na 3,63.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Materla vs Grove

materla grove

Typy na Materla vs Grove, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Michał Materla jest według bukmacherów największym faworytem tej gali. Dla 38-latka pojedynek z Grove'em będzie pierwszym po niespodziewanej porażce z Mariuszem Pudzianowskim. Kendall Grove do klatki powróci po ponad trzech latach. Po raz ostatni w MMA walczył w sierpniu 2019 roku na gali WFC 110 i zanotował wtedy wygraną. Nie był to jednak ostatni dotychczasowy pojedynek Amerykanina. We wrześniu 2020 roku zmierzył się z Hectorem Lombardem w walce na gołe pięści na gali Bare Knuckle FC 12. Grove przegrał tę walkę już w pierwszej rundzie.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Michała Materli przed czasem. Kendall Grove wydaje się być idealnym przeciwnikiem dla Materli na odbudowanie. Obaj zawodnicy mają wspólną historię po pierwszej emocjonującej walce. Jednak Amerykanin nie walczy już zawodowo od kilku lat, przez jego dyspozycja na pewno będzie pozostawiać wiele do życzenia. Materla natomiast, mimo tego, że najlepsze lata ma już za sobą, to cały czas utrzymuje formę i regularność startów. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,35.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!