Na gali KSW 78 dojdzie do niezwykle emocjonującego pojedynku w kategorii lekkiej. Zajmujący trzecie miejsce w rankingu KSW Roman Szymański zmierzy się z niezwykle niebezpiecznym Raulem Tutaraulim. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Szymański vs Tutarauli KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Szymański vs Tutarauli dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szymański vs Tutarauli znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Szymański vs Tutarauli

Kursy na Szymański vs Tutarauli, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku faworytem jest Raul Tutarauli. Kurs na wygraną reprezentanta Gruzji wynosi 1,66, a z kolei triumf Romana Szymańskiego został oszacowany na 2,11.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Szymański vs Tutarauli

szymanski tutarauli

Typy na Szymański vs Tutarauli, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Roman Szymański zdaje się być niezwykle blisko otrzymania ponownej szansy walki o pas mistrzowski. Po porażce z Marianem Ziółkowskim Szymański wygrał trzy walki z rzędu pokonując kolejno Donovana Desmae, Mateusza Legierskiego i Valeriu Mirceę. Raul Tutarauli to nowy nabytek KSW, ale trzeba zaznaczyć, że jest to zawodnik, który niewątpliwie może namieszać w dywizji lekkiej. Gruzin wygrał dziewięć z ostatnich dziesięciu pojedynków.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję. Zapowiada się na niezwykle wyrównany bój. Roman Szymański to przekrojowy zawodnik, który posiada wysokie umiejętności w każdej płaszczyźnie. Raul Tutarauli natomiast ma na swoim koncie aż 21 wygranych przez KO lub TKO, więc można się spodziewać, że będzie szukał swoich szans w stójce. Ciężko wytypować zwycięzcę, jednak obaj należą do twardych i wytrzymałych zawodników. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,82.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!