W drugiej walce gali KSW 78 zobaczymy pojedynek w dywizji lekkiej. 23-letni Oskar Szczepaniak przywita w okrągłej klatce KSW Litwina - Raimondasa Krilaviciusa. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Szczepaniak vs Krilavicius KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Szczepaniak vs Krilavicius dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Szczepaniak vs Krilavicius znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Szczepaniak vs Krilavicius

Kursy na Szczepaniak vs Krilavicius, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nieznacznym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Oskara Szczepaniaka wynosi 1,55, a z kolei triumf Raimondasa Krilaviciusa został oszacowany na 2,32.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Szczepaniak vs Krilavicius

szczepaniak krilavicius

Typy na Szczepaniak vs Krilavicius, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Dla Oskara Szczepaniaka będzie to druga walka w organizacji KSW. Przed podpisaniem kontraktu z największą organizacją w Europie walczył w Babilon MMA. Swoje ostatnie starcie stoczył na gali Seaside BattleS Dziwnów, gdzie wygrał w pierwszej rundzie z Sviatoslavem Zhymanovem. Krilavicius natomiast jest na fali sześciu pojedynków bez porażki, jednak trzeba zaznaczyć, że do tej pory Litwin bił się na mniejszych galach.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że Oskar Szczepaniak zwycięży. Polak w zawodowym MMA stoczył tylko cztery walki. W debiucie w KSW poniósł porażkę na punkty z Yannem Liasse. Nie wolno jednak zapominać o bogatej karierze amatorskiej 23-latka. Krilavicius natomiast do tej pory walczył na mniejszych galach i mimo rekordu 7-2-1, nie pokonał on nikogo znaczącego. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,55.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!