W pierwszej walce gali KSW 78 zobaczymy starcie w wadze średniej. Borys Dzikowski zawalczy z się z debiutującym w KSW Andre Langenem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Dzikowski vs Langen KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Dzikowski vs Langen dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Dzikowski vs Langen znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Dzikowski vs Langen

Dzikowski vs Langen

Kursy na Dzikowski vs Langen, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku faworytem jest Borys Dzikowski. Kurs na wygraną 24-letniego zawodnika wynosi 1,62, a z kolei triumf debiutującego w organizacji KSW Andre Lange został oszacowany na 2,30.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Dzikowski vs Langen

Typy na Dzikowski vs Langen, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy przewidują, że większe szanse ma Dzikowski. 24-latek w ostatniej walce zaprezentował się bardzo dobrze. W debiucie dla KSW w zaledwie 40 sekund znokautował Adriana Mruka. Langen natomiast na swoim koncie ma tylko jeden pojedynek. Niemiec w swoim debiucie zawalczył na gali Fair FC 11, gdzie wygrał już w pierwszej z rundzie. Warto zaznaczyć, że walka ta miała miejsce aż czternaście miesięcy temu.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Borysa Dzikowskiego. Langen o tym pojedynku dowiedział się na ostatnią chwilę. Przygotowanie fizyczne i kondycyjne powinno być zatem zdecydowanie po stronie Polaka. Dodatkowo reprezentant Niemiec swoją ostatnią walkę stoczył ponad rok temu. Długi rozbrat z klatką również powinien wpłynąć na przebieg pojedynku. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,62.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!