W co-main evencie gali KSW 78 zobaczymy niezwykle emocjonującą walkę w dywizji średniej. Radosław Paczuski zawalczy z Tomaszem Romanowskim. Ten pojedynek najprawdopodobniej wyłoni kolejnego pretendenta do walki o pas mistrzowski. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Romanowski vs Paczuski KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Romanowski vs Paczuski dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Romanowski vs Paczuski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Romanowski vs Paczuski

Kursy na Romanowski vs Paczuski, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku faworytem jest Tomasz Romanowski. Kurs na wygraną zwycięzcy programu "Tylko Jeden" wynosi 1,64, a z kolei triumf Radosława Paczuskiego został oszacowany na 2,15.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Romanowski vs Paczuski

romanowski paczuski

Typy na Romanowski vs Paczuski, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Tomasz Romanowski jest obecnie na fali czterech zwycięstw z rzędu. W dywizji średniej zanotował jednak dopiero jedną wygraną. Triumf z Cezarym Kęsikiem wywindował go na trzecią pozycję w rankingu KSW. Radosław Paczuski jest niepokonany. 29-latek posiada nieskazitelny rekord 5-0. W KSW stoczył jak na razie dwie wygrane walki z Jasonem Wilnisem i Jasonem Radcliffem.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Radosława Paczuskiego. Jedynym atutem Romanowskiego w tej walce powinno być doświadczenie. Paczuski posiada znacznie lepsze warunki fizyczne i wyższe umiejętności stójkowe, a to właśnie w tej płaszczyźnie zwycięzca programu Tylko Jeden" przełamywał swoich rywali. Jeśli 29-latek utrzyma walkę na nogach to powinien bez większych problemów wypunktować Romanowskiego. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 2,15.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!