W jednej z walk gali KSW 78 do klatki powróci uznawany przez pewien czas za jeden z największych talentów w polskim MMA Rafał Kijańczuk. 30-latek zmierzy się reprezentantem Niemiec - Marciem Doussis. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Kijańczuk vs Doussis KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Kijańczuk vs Doussis dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Kijańczuk vs Doussis znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Kijańczuk vs Doussis

Kursy na Kijańczuk vs Doussis, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku dość zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Rafała Kijańczuka wynosi 1,45, a z kolei triumf Marca Doussis został oszacowany na 2,59.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Kijańczuk vs Doussis

kijanczuk doussis

Typy na Kijańczuk vs Doussis, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Rafał Kijańczuk zaliczył udane wejście do organizacji KSW. "Kijana" już w pierwszej rundzie pokonał w debiucie Yanna Kouadję. W drugiej walczy zmierzył się jednak z wyżej notowanym Ivanem Erslanem. Chorwat nie dał Polakowi większych szans i Kijańczuk poległ w pierwszej odsłonie. Doussis natomiast w KSW zadebiutował w grudniu 2021 roku. Przegrał wtedy z Damianem Piwowarczykiem. W ostatniej walce pokazał się już ze znacznie lepszej strony i zanotował zwycięstwo przed czasem z Przemysławem Dzwoniarkiem.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 2,5 rundy. Obaj zawodnicy lubią kończyć swoje pojedynki przed czasem. Wystarczy wspomnieć, że razem stoczyli 25 pojedynków i tylko jedno z nich zakończyło się na punkty. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,50.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!