W siódmej walce gali KSW 78 zobaczymy starcie w wadze lekkiej. Borys Mieczkowski zmierzy się z ósmym zawodnikiem rankingu dywizji lekkiej, Valeriu Mirceą. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Mańkowski vs Mircea KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Mańkowski vs Mircea dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Mańkowski vs Mircea znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Mańkowski vs Mircea

Kursy na Mańkowski vs Mircea, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku dość zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Borysa Mańkowskiego wynosi zaledwie 1,44, a z kolei triumf Valeriu Mircey został oszacowany na 2,63.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Mańkowski vs Mircea

mankowski mircea

Typy na Mańkowski vs Mircea, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Borys Mańkowski od wielu lat należy do czołowych zawodników KSW. "Tasmański Diabeł" przegrał jednak swoje dwie ostatnie walki. Valeriu Mircea jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Mimo dopiero 29 lat, na swoim koncie ma już 36 walk. W KSW stoczył do tej pory dwie walki. W pierwszej przegrał z Romanem Szymańskim, a w ostatnim pojedynku zwyciężył już w pierwszej rundzie z Gracjanem Szadzińskim.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Borysa Mańkowskiego. Mimo ostatnich porażek 33-latek cały czas prezentuje wysokie umiejętności. Nie wolno również zapominać, że głównym treningpartnerem Mańkowskiego jest czołowy zawodnik wagi lekkiej na świecie - Mateusz Gamrot. Mircea natomiast w ostatnim czasie przeplata wygrane z przegranymi. Na pięć ostatnich walk wygrał tylko dwie. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,44.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!