W jednej z walk na gali KSW 78 do klatki powróci Łukasz Rajewski. 33-latek skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym Sahilem Sirajem, który legitymuje się bardzo dobrym rekordem 7-1. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Rajewski vs Siraj KSW 78

Zakłady bukmacherskie na walkę Rajewski vs Siraj dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Rajewski vs Siraj znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Rajewski vs Siraj

Kursy na Rajewski vs Siraj, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku minimalnym faworytem jest Sahil Siraj. Kurs na jego wygraną wynosi 1,70, a z kolei triumf reprezentanta Polski, Łukasza Rajewskiego, został oszacowany na 2,05.

Zobacz także - karta walk KSW 78

Typy Rajewski vs Siraj

rajewski siraj

Typy na Rajewski vs Siraj, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Łukasz Rajewski ma za sobą dwie porażki z rzędu. Reprezentant Czerwonego Smoka przegrał kolejno z Donovanem Desmae i Francisco Barrio. Sahil Siraj przegrał natomiast tylko jedną walkę w karierze. Jego pogromcą okazał się Arbi Mezhidov, który obecnie legitymuje się rekordem 16-5 i ma za sobą występy w Bellatorze oraz ACB.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację. Starcie Rajewski vs Siraj to pojedynek dwóch stójkowiczów. Do tej pory tylko dwie walki w karierze Siraja dotrwały do decyzji sędziowskiej. Reprezentant Szwecji ma ciężkie ręce i wątpliwe, że będzie chciał wypunktować Rajewskiego. Wydaje się, że przy którejś wymianie jeden z zawodników będzie musiał paść. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 2,00.

ksw 78

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 78. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!