Podczas gali KSW 84 dojdzie do bardzo interesującego pojedynku w dywizji ciężkiej. Zajmujący pierwszą pozycję w rankingu KSW Darko Stosic podejmie debiutującego w polskiej organizacji niepokonanego Stefana Vojcaka. Kto wygra walkę Stosic vs Vojcak?

Stosic vs Vojcak - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Stosic vs Vojcak są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Stosic vs Vojcak znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Stosic vs Vojcak

Kursy na Stosic vs Vojcak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy przewidują, że walkę te powinien wygrać bardziej doświadczony reprezentant Serbii. Kurs na zwycięstwo Darko Stosica wynosi 1.33, natomiast na Stefana Vojcaka 3.32.

Typy na Stosic vs Vojcak - KSW 84

Typy na Stosic vs Vojcak, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Darko Stosic będzie mieć w tym starciu ogromną przewagę doświadczenia. Wystarczy powiedzieć, że Serb walczył w UFC dwa lata przed zawodowym debiutem Vojcaka.

Stosic w walce z Michałem Kitą udowodnił, że nie tylko potrafi uderzyć, ale również przyjąć. Vojcak natomiast jest tak naprawdę jeszcze nie do końca sprawdzonym zawodnikiem. Do tej pory nie mierzył się bowiem z tak wymagającym rywalem, jakim jest Stosic. Naszym zdaniem, doświadczony Serb zdoła przełamać Vojcaka i pozbawi go miana niepokonanego.

TYP: Darko Stosic przed czasem

Typy na Stosic vs Vojcak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Stosic vs Vojcak? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!