Krystian Kaszubowski w ostatnim czasie przeplatał wygrane z przegranymi. Po dziewięciu miesiącach przerwy od walk powróci na KSW 84 w starciu z Henrym Fadipe. Kto wygra walkę Kaszubowski vs Fadipe?

Kaszubowski vs Fadipe - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Kaszubowski vs Fadipe są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Kaszubowski vs Fadipe znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Kaszubowski vs Fadipe

Kursy na Kaszubowski vs Fadipe, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów nieznacznie większe szanse na zwycięstwo ma reprezentant Polski. Kurs na wygraną Krystiana Kaszubowskiego wynosi 1.55, natomiast na Henry'ego Fadipe 2.45.

Typy na Kaszubowski vs Fadipe - KSW 84

Typy na Kaszubowski vs Fadipe, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Krystian Kaszubowski nie należy do najaktywniejszych zawodników. W ciągu ostatnich dwóch lat stoczył tylko dwie walki. W tym samym czasie Henry Fadipe zanotował pięć starć, z których wygrał cztery.

Patrząc na bilans obu zawodników, Kaszubowski odnosił zwycięstwa ze znacznie niżej notowanymi rywalami jak Robert Maciejowski (6-6-1) czy Jakub Kamieniarz (9-8). W walkach z mocniejszymi zawodnikami jak Bartosiński czy Michał Pietrzak 28-latek radził sobie znacznie gorzej. Fadipe bez wątpienia jest w stanie sprawić niespodziankę. Dodatkowo jego duża regularność startów powinna pozwolić mu na wyjście do klatki z większą pewnością siebie.

TYP: Henry Fadipe

Typy na Kaszubowski vs Fadipe - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kaszubowski vs Fadipe? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!