W walce otwarcia gali KSW 84 zobaczymy pojedynek w wadze koguciej. Zmierzą się w nim będący po trzech porażkach Patryk Chrobak oraz Miłosz Melchert. Kto wygra walkę Chrobak vs Melchert?

Chrobak vs Melchert - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Chrobak vs Melchert są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Chrobak vs Melchert znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Chrobak vs Melchert

Kursy na Chrobak vs Melchert, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Karta walk KSW 84 oferuje wiele emocjonujących starć, jednak według bukmacherów właśnie to jedno powinno być najbardziej wyrównane. Kurs na obu zawodników jest bowiem identyczny i wynosi 1.90.

Typy na Chrobak vs Melchert - KSW 84

Typy na Chrobak vs Melchert, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Trudno przewidzieć, kto wygra tę walkę. Patrzą jednak na dotychczasowe pojedynki tych zawodników, można zauważyć, że obaj lubią kończyć swoje starcia przed czasem. Według nas chęć zwycięstw przez obu będzie tak duża, że nie zobaczymy tu kalkulacji, przez co rozstrzygnięcie na punkty jest dość wątpliwe.

TYP: Walka nie zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję

Typy na Chrobak vs Melchert - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Chrobak vs Melchert? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!