W tej walce cała presja będzie spoczywać na Damianie Stasiaku. Polak jest po dwóch porażkach z rzędu i jest wyżej w rankingu do Hintzena. Kto wygra walkę Stasiak vs Hintzen?

Stasiak vs Hintzen - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Stasiak vs Hintzen są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Stasiak vs Hintzen znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Stasiak vs Hintzen

Kursy na Stasiak vs Hintzen, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Damian Stasiak. Kurs na zwycięstwo byłego zawodnika UFC wynosi 1.28, natomiast na Pascala Hintzena 3.68.

Typy na Stasiak vs Hintzen - KSW 84

Typy na Stasiak vs Hintzen, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Wszystko w tej walce przemawia za reprezentantem Polski. Damina Stasiak jest znacznie bardziej doświadczony, mierzył się z mocniejszymi rywalami, a także wydaje się lepszy w poszczególnych płaszczyznach.

"Webster" co prawda przegrał dwie ostatnie walki, jednak starcie z Ruchałą bez wątpienia mogło rozstrzygnąć się na jego korzyść. Jeśli Hintzena przed czasem byli w stanie skończyć Soldaev czy Kaczmarczyk, to tym bardziej powinien to uczynić Damian Stasiak.

TYP: Damian Stasiak przed czasem

Typy na Stasiak vs Hintzen - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Stasiak vs Hintzen? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!