Na gali KSW 84 Phil de Fries stanie do dziewiątej obrony mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej. Jego rywalem będzie powracający do organizacji KSW po ponad siedmiu latach Szymon Bajor. Kto wygra walkę De Fries vs Bajor?

De Fries vs Bajor - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę De Fries vs Bajor są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę De Fries vs Bajor znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na De Fries vs Bajor

Kursy na De Fries vs Bajor, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów Szymon Bajor jest w tym pojedynku skazany na porażkę. Patrząc jednak na dominujące występy de Friesa w ostatnim czasie, te przewidywania nie mogą dziwić. Kurs na zwycięstwo aktualnego mistrza wynosi zaledwie 1.17, natomiast na reprezentanta Polski aż 5.05.

Typy na De Fries vs Bajor - KSW 84

Typy na De Fries vs Bajor, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Phil de Fries w kolejnej walce po raz dziewiąty stanie do obrony mistrzowskiego trofeum. Passa Brytyjczyka jest niezwykle imponująca. Jego kolejnym rywalem będzie Szymon Bajor. Polak jest na fali czterech zwycięstw z rzędu, trzy z nich odniósł w FEN-ie, a to ostatnie w organizacji PFL.

Mimo niezłej postawy Bajora w ostatnich występach, w walce z de Friesem wydaje się, że nie będzie miał on większych szans. Bajor będzie bowiem kolejnym zawodnikiem, który zdecydowanie ustępuje Anglikowi warunkami fizycznymi. De Fries do swoich pojedynków musi zbijać wagę, zatem w dzień walki waży ponad 120 kilogramów. Polak natomiast przy okazji ostatnich występów wnosił do klatki poniżej 110 kg.

TYP: Phil de Fries przed czasem

Typy na De Fries vs Bajor - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę De Fries vs Bajor? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!