Na gali KSW 84 dojdzie do walki dwóch reprezentantów Brazylii. Zajmujący czwartą pozycję w rankingu KSW Bruno Santos podejmie ósmego Gustavo Oliveirę. Kto wygra walkę Santos vs Oliveira?

Santos vs Oliveira - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Santos vs Oliveira są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Santos vs Oliveira znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Santos vs Oliveira

Kursy na Santos vs Oliveira, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku znacznie większe szanse ma Bruno Santos. Kurs na jego zwycięstwo wynosi bowiem zaledwie 1.28, natomiast na Gustavo Oliveirę 3.68.

Typy na Santos vs Oliveira - KSW 84

Typy na Santos vs Oliveira, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Santos w KSW stoczył do tej pory cztery walki, z których wygrał tylko jedną. Jednak co ciekawe, we wszystkich trzech walkach, które przegrywał, musiał uznać wyższość byłego lub obecnego mistrza KSW. Oliveira natomiast w polskiej organizacją wystąpił tylko raz przegrywając jednogłośnie na punkty z Patrykiem Surdynem.

Bruno Santos, mimo kiepskiej passy w ostatnim czasie, wydaje się być na wyższym poziomie niż Gustavo Oliveira. Kurs na 24-latka co prawda nie jest wysoki, jednak może być on wartym uwagi uzupełnieniem do kuponu AKO.

TYP: Bruno Santos

Typy na Santos vs Oliveira - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Santos vs Oliveira? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!