15 lipca na KSW 84 do klatki, po ponad półrocznej przerwie, powróci Damian Janikowski. Medalista olimpijski z Londynu zmierzy się z Cezarym Kęsikiem. Kto wygra walkę Janikowski vs Kęsik?

Janikowski vs Kęsik - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Janikowski vs Kęsik są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Janikowski vs Kęsik znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Janikowski vs Kęsik

Kursy na Janikowski vs Kęsik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nieznacznie większe szanse ma Cezary Kęsik. Kurs na jego zwycięstwo  wynosi 1.58, natomiast na Damiana Janikowskiego 2.38.

Typy na Janikowski vs Kęsik - KSW 84

Typy na Janikowski vs Kęsik, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Ostatnia walka Damiana Janikowskiego w KSW zakończyła się po dużej kontrowersji. Polak przegrał z Tomem Breese'em przez poddanie, jednak jak sam twierdził, nie odklepał, a sędzia Bronder błędnie zinterpretował jego ruch ręką. Kęsik natomiast przegrał trzy z ostatnich czterech, jednak trzeba zaznaczyć, że mierzył się z czołowymi zawodnikami kategorii średniej.

Obaj zawodnicy przeplatają w ostatnim czasie wygrane z porażkami. Kolejnym aspektem, który ich łączy jest fakt, że prezentują podobny, eksplozywny styl walki. Na potwierdzenie tych słów można przytoczyć, że spośród 29 walk, które łącznie stoczyli, tylko pięć dotrwało do decyzji sędziów. Przewidujemy zatem, że walka ta powinna zakończyć się przed czasem.

TYP: Poniżej 2,5 rundy

Typy na Janikowski vs Kęsik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Janikowski vs Kęsik? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!