W co-main evencie gali KSW 84 zobaczymy walkę Sebastiana Przybysza z debiutującym w organizacji KSW Islamem Djabrailovem. Według wielu kibiców powinna być to łatwy pojedynek dla Polaka, jednak czy rzeczywiście tak będzie? Kto wygra walkę Przybysz vs Djabrailov?

Przybysz vs Djabrailov - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Przybysz vs Djabrailov są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Przybysz vs Djabrailov znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Przybysz vs Djabrailov

Kursy na Przybysz vs Djabrailov, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według wielu pojedynek ten to tak zwany mismatch. Podobnego zdania są bukmacherzy. Kurs na zwycięstwo Sebastiana Przybysza wynosi zaledwie 1.16, natomiast na Islama Djabrailova 5.25. Warto zaznaczyć, że Djabrailov to największy underdog na całej karcie walk KSW 84.

Typy na Przybysz vs Djabrailov - KSW 84

Typy na Przybysz vs Djabrailov, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Sebastian Przybysz w ostatnich walkach prezentował się wybornie. Nawet w przegranym starciu z Jakub Wikłaczem "Sebić" pozostawił po sobie dobre wrażenie. Djabrailov to natomiast zawodnik, który na pierwszy rzut oka odbiega od standardów KSW. Reprezentant Niemiec, mimo rekordu 9-4, w swojej karierze tylko dwukrotnie wygrał z zawodnikiem o dodatnim rekordzie.

Wszystko w tej walce przemawia za Przybyszem. Polak powinien poradzić sobie z Djabrailovem jeszcze łatwiej niż w ostatniej walce z Filipem Mackiem, którego rozbił w trzeciej rundzie.

TYP: Sebastian Przybysz przed czasem

Typy na Przybysz vs Djabrailov - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Przybysz vs Djabrailov? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!