Do walki Borysa Dzikowskiego z Damianem Mieczkowskim pierwotnie miało dość już na styczniowej gali KSW 78. Z tego pojedynku ostatecznie musiał wycofać się Mieczkowski. Organizacja KSW postanowiła jednak i tak doprowadzić do tego starcia i zobaczymy je na lipcowym wydarzeniu. Kto wygra walkę Dzikowski vs Mieczkowski?

Dzikowski vs Mieczkowski - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Dzikowski vs Mieczkowski są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Dzikowski vs Mieczkowski znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Dzikowski vs Mieczkowski

Kursy na Dzikowski vs Mieczkowski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku faworytem jest Dzikowski. Kurs na jego zwycięstwo  wynosi 1.47, natomiast na Mieczkowskiego 2.69.

Typy na Dzikowski vs Mieczkowski - KSW 84

Typy na Dzikowski vs Mieczkowski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Borys Dzikowski w KSW stoczył już dwie walki i obie wygrał. W debiucie dla największej polskiej organizacji w zaledwie 40 sekund rozprawił się z Arkadiuszem Mrukiem, natomiast w ostatniej walce na dystansie trzech rund zdominował Andre Lange.

Mieczkowski na swoim koncie ma tylko jedną walkę zawodową. W lipcu 2022 roku wygrał w drugiej rundzie z Kamilem Mękalem. W tej walce zdecydowanie stawiamy na Dzikowskiego. Jest on młodszy, bardziej doświadczony i dodatkowo ma za sobą regularność startów, której brakuje Mieczkowskiemu.

TYP: Borys Dzikowski

Typy na Dzikowski vs Mieczkowski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Dzikowski vs Mieczkowski? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!