Bartosz Leśko w bardzo dobrym stylu przywitał się z organizacją KSW. W drugiej walce było jednak już znacznie gorzej. Teraz sprawdzi debiutującego w KSW i niepokonanego Nemanję Nikolica. Kto wygra walkę Leśko vs Nikolić?

Leśko vs Nikolić - zakłady bukmacherskie - KSW 84

Zakłady bukmacherskie na walkę Leśko vs Nikolić są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Leśko vs Nikolić znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Leśko vs Nikolić

Kursy na Leśko vs Nikolić, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo nieskazitelnego bilansu Nikolica, bukmacherzy wcale nie upatrują w nim faworyta. Kurs na zwycięstwo Bartosza Leśko wynosi 1.27, natomiast na Nemanję Nikolica 3.77.

Typy na Leśko vs Nikolić - KSW 84

Typy na Leśko vs Nikolić, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bartosz Leśko swoją ostatnią walkę stoczył w marcu na KSW 80, gdzie przegrał już w pierwszej rundzie z Tomem Breese'em. Nikolić natomiast pozostaje nieaktywny od grudnia zeszłego roku.

Leśko bez wątpienia będzie w tej walce faworytem. Mierzył się bowiem ze znacznie mocniejszymi zawodnikami niż robił to Nikolic. Ten jednak jest niepokonany, a co więcej wszystkie swoje walki wygrał przed czasem. Tak niski kurs na Polaka, jak 1.27, może zatem okazać się pułapką. Według nas Serb nie powinien być aż tak bardzo skazywany na porażkę, dlatego warto zaryzykować i postawić na jego zwycięstwo.

TYP: Nemanja Nikolić

Typy na Leśko vs Nikolić - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Leśko vs Nikolić? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!