Na gali Prime Show MMA 4 dojdzie do pojedynku dwóch muzyków disco polo, którzy jeszcze jakiś czas temu współpracowali ze sobą. Kłótnia, która ich podzieliła, przeniesie się 26 listopada do oktagonu. Który z zawodników jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Skolim vs Księciunio Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Skolim vs Księciunio na Prime Show MMA 4 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Skolim vs Księciunio znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Skolim vs Księciunio

Kursy na Skolim vs Księciunio, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Bukmacherzy upatrują większe szanse dla pogromcy Jasia Kapeli. Kurs na wygraną Skolima wynosi średnio 1.55, z kolei zwycięstwo przeciwnika zostało oszacowane na 2.15. 

Typy Skolim vs Księciunio

Typy Skolim vs Księciunio, czyli który z zawodników wygra tę walkę? Starcie odbędzie się na zasadach MMA. To z pewnością dobra wiadomość dla Emila "Księciunio" Bayera, który od dłuższego czasu uczęszcza na treningi brazylijskiego ju-jitsu. To oznacza, że może wykorzystać swoje największe atuty w parterze, o ile uda mu się sprowadzić "Skolima". Dawny przyjaciel Bayera ma za sobą występ w oktagonie i wie, z czym to się je. W swoim debiucie na Prime Show MMA 2 pokonał Jasia Kapelę w II rundzie przez TKO. Trzeba jednak powiedzieć, że nie był to przeciwnik najwyższych lotów i z wyższym "Księciuniem" może mieć problemy. To, co przeważa na korzyść "Skolima" to jego stójka. Sportami walki interesuje się od dawna i od dłuższego czasu trenuje boks.

Zobacz także - Typy na Prime Show MMA

"Księciunio" debiutuje na gali Prime i podchodzi w roli underdoga. To szansa dla osób, które nie boją się obstawiać wyższych kursów. Naszym zdaniem walka może być bardziej wyrównana, niż nam się wydaje. "Księciunio" jest wyższy i ma większy zasięg i posiada atuty w parterze, więc jeśli uda mu się sprowadzić "Skolima" na ziemię, to powinien wypunktować swojego byłego przyjaciela. Face to face na jednej z konferencji pomiędzy zawodnikami pokazał, że Emilian Bayer nie pęka przed rywalem i czuje się dość pewnie, dlatego stawiamy na wygraną "Księciunia".