Na gali Prime Show MMA 4 bardzo dobry kolega Don Kasjo zmierzy się z Adrianem Ciosem, który niespodziewanie przegrał ostatni pojedynek z Michałem Cichym. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu? Jakie są nasze typy na Sasha vs Cios?

Zakłady bukmacherskie Sasha vs Cios Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Sasha vs Cios dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Sasha vs Cios znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Sasha vs Cios

Kursy na Sasha vs Cios, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Fortuja swoimi kursami jasno daje do zrozumienia, że ogromnym faworytem tego pojedynku jest Aleksandr "Sasha" Muzheiko. Kurs na jego wygraną wynosi około 1.17, z kolei zwycięstwo Ciosa zostało oszacowane na 3.90.

Typy Sasha vs Cios

Typy na Sasha vs Cios, czyli który z zawodników wygra tę walkę? Sasha dobrze pokazał się w debiucie na FAME MMA 11 przeciwko doświadczonemu Krystianowi Wilczakowi. Przyjaciel Kasjusza przetrwał silne ciosy "Krychy", a nawet próbę założenia gilotyny w połowie trzeciej odsłony. Ostatecznie walka trwała pełen dystans, a sędziowie wskazali niejednogłośny triumf Wilczaka. Przed starciem z Wilczakiem wielu podkreślało, że Sasha będzie ciężkim rywalem dla uczestnika "Ex na plaży". Ma on bardzo dobre i zarazem pożądane warunki dla freak-fightera. 187 cm wzrostu i 189 cm zasięgu robią wrażenie. Trenuje od ponad dwóch lat pod okiem Klemensa Ewalda.

Cios w formule MMA stoczył już cztery pojedynki, w tym trzy w federacji Prime Show MMA. Jego rekord to jedna wygrana i trzy porażki, w tym nieoczekiwana z Michałem Ciosem na ostatniej gali Prime. Przed walką z reporterem popularnego portalu MMA.pl był ogromnym faworytem, a mimo to nie zdołał przechylić szali na swoją korzyść, przegrywając na punkty.

Zobacz także - Typy na Prime Show MMA

Walka tych dwóch zawodników to duża niewiadoma. Niby "Sasha" ma tylko jedną walkę za sobą, ale pokazał się w niej zdecydowanie lepiej niż Adrian Cios w swoich ostatnich dwóch. Cios jest o 10 centymetrów niższy od swojego rywala i gorszy pod względem motoryki. Naszym zdaniem walka potrwa pełny dystans. Fortuna na takie zdarzenie przygotowała kurs w okolicach 2.25.