Na gali Prime Show MMA 4 dojdzie do walki w wadze ciężkiej. Rafał Gawron, czyli były ochroniarz Murańskich zmierzy się z Piotrem Kałuskim. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Rafał Gawron vs Piotr Kałuski Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Rafał Gawron vs Piotr Kałuski dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Rafał Gawron vs Piotr Kałuski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Rafał Gawron vs Piotr Kałuski

Kursy na Rafał "Sportowy Świr" Gawron vs Piotr "Ochroniarz Oszuty z Tindera" Kałuski, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu faworytem jest Piotr "Ochroniarz Oszusta z Tindera" Kałuski. Biorąc pod uwagę fakt, że Kałuski ma już za sobą walkę, a Gawron debiutuje w MMA, takie przewidywania nie mogą dziwić. Kurs na wygraną Kałuskiego wynosi 1.55, z kolegi na jego rywala 2.15. 

Typy Rafał Gawron vs Piotr Kałuski

Typy na Rafał Gawron vs Piotr Kałuski, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Starcie w kategorii ciężkiej to zawsze spore emocje. Jeden cios i może dojść do ciężkiego nokautu, a panowie mają czym uderzać. Przewaga doświadczenia jest jednak po stronie Kałuskiego. 38-latek na Prime Show MMA 2 mierzył się z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Pojedynek odbył się na zasadach K-1. Były mistrz KSW zwyciężył dzięki niskim kopnięciom w drugiej rundzie.

Między panami jest duże spięcie. Na obu konferencjach przed galą doszło do przepychanek słownych, a na drugiej do face to face, podczas którego Gawron uderzył Kałuskiego z liścia. Od razu do zawodników doskoczyli ochroniarze, którzy tamowali emocje.

Zobacz także - Typy na Prime Show MMA

Kurs 1.55 na wygraną Kałuskiego nie wziął się znikąd. Ma on sporą przewagę warunków fizycznych (200 cm wzrostu) i delikatnie lepszą budowę ciała. W ostatnich miesiącach skupił się ostro na treningach u Marcina Naruszczki - dwukrotnego mistrza organizacji Respect FC w wadze średniej oraz półciężkiej. Nasz typ na ten pojedynek to wygrana Piotra Kałuskiego.