W co-main evencie gali Prime Show MMA 4 zobaczymy pojedynek kobiet. Zusje, znana z występów w FAME MMA, zmierzy się z Moniką Esmeraldą Godlewską. Warto zaznaczyć, że ta walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Zusje vs Godlewska Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Zusje vs Godlewska dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Zusje vs Godlewska znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Zusje vs Godlewska

Kursy na Zusje vs Godlewska, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy w tym starciu praktycznie nie dają żadnych szans Monice Godlewskiej. Zusje jest największą faworytką na całej karcie walk. Kurs na jej wygraną wynosi zaledwie 1,07, a z kolei triumf Godlewskiej został oszacowany na 5,66.

Typy Zusje vs Godlewska

Typy na Zusje vs Godlewska, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? W tej walce wszystko przemawia za Zusje. Jest ona bardziej doświadczona, miała krótszą przerwę od startów i w dotychczasowych pojedynkach pokazywała się znacznie lepiej od Godlewskiej. Esmeralda do tej pory stoczyła dwie walki i obie przegrała przed czasem. Na niekorzyść Godlewskiej wpływa również fakt, że jej ostatni występ miał miejsce aż 3 lata temu. Przez ten czas jej najbliższa przeciwniczka stoczyła pięć walk.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 4

Nasz typ na tę walkę to wygrana Zusje w pierwszej rundzie. Wątpliwe, że Monika Godlewska poprawiła swoje umiejętności od swojej ostatniej walki. Zusje jest młodsza, bardziej wytrzymała i posiada charakter do walki, którego brakuje Esmeraldzie. Patrząc na poprzednie walki obu zawodniczek można spodziewać się agresywnego ataku od pierwszych sekund. Według nas znacznie lepiej odnajdzie się w nim Zusje. Kurs na to, że pojedynek zakończy się już w pierwszej rundzie to 1,45.