W walce wieczoru gali Prime Show MMA 4 zobaczymy starcie w formule bokserskiej. Do klatki powróci Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który zmierzy się z Popkiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Stifler vs Soroko Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Stifler vs Soroko dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Stifler vs Soroko znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Stifler vs Soroko

Kursy na Stifler vs Soroko, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Adam Soroko. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1,15, a z kolei triumf Stiflera został oszacowany na 4,14. Biorąc pod uwagę jak nieprzewidywalnym i niestabilnym zawodnikiem jest Soroko takie przewidywania mogą nieco zaskakiwać.

Typy Stifler vs Soroko

Typy na Stifler vs Soroko, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Pojedynek Stiflera z Adamem Soroko pierwotnie miał się odbyć na premierowej gali Prime Show MMA. Finalnie nie doszedł do skutku, ponieważ Soroko w dzień wydarzenia uznał, że jednak nie chce wyjść do walki. Od tamtego czasu obaj zawodnicy stoczyli po jednym starciu. Zduńczyk przegrał z 60 kilogramów cięższym Bombardierem, a Soroko musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego.

W tej walce przewidujemy dużą niespodziankę i wygraną Stiflera. Były uczestnik programu "Warsaw Shore" pokazał już, że nie boi się bić i potrafi zachować zimną krew podczas walki. Udowodnił to w swoim debiutanckim pojedynku z Popkiem. Soroko natomiast jest nieprzewidywalny. Prawdopodobnie posiada lepsze umiejętności od swojego sobotniego rywala, jednak nie wiadomo jak udźwignie ten występ psychicznie. Jak wiadomo 30-latek ma duże problemy na tej płaszczyźnie. Do takiego typu zachęca również badzo wysoki kurs na Stiflera, który wynosi aż 4,14.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 4