Na gali Prime Show MMA 4 zobaczymy również dwa starcia kobiet. W jednym z nich mistrzyni świata w boksie, Ewa Piątkowska, zawalczy z mającą na koncie już dwa występy w klatce Anną Andrzejewską. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Piątkowska vs Andrzejewska Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Piątkowska vs Andrzejewska dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Piątkowska vs Andrzejewska znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Piątkowska vs Andrzejewska

Kursy na Piątkowska vs Andrzejewska, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Ewa Piątkowska. Kurs na wygraną debiutantki wynosi 1,17, a z kolei triumf Andrzejewskiej został oszacowany na 3,90. Aż tak duża rozbieżność w kursach może nieco dziwić. W formule bokserskiej Piątkowska z pewnością nie dałaby rywalce szans, jednak MMA znacznie różni się od boksu.

Typy Piątkowska vs Andrzejewska

Typy na Piątkowska vs Andrzejewska, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Ewa Piątkowska jest znana przede wszystkim ze znakomitych umiejętności stójkowych. Wiadomo jednak, że już od dłuższego czasu trenuje również walkę w parterze w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem Mirosława Oknińskiego. Anna Andrzejewska na swoim koncie ma już dwa pojedynki w formule MMA. W pierwszym uległa Karolinie Brzuszczyńskiej przez jednogłośną decyzję, a w kolejnej walce pokonała na punkty faworyzowaną Kamilę Wybrańczyk.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 4

Bukmacherzy nie mają wątpliwości kto jest faworytem tego starcia i zdecydowanie stawiają na Ewę Piątkowską. My nie jesteśmy jednak przekonani o tak dużej dominacji 38-latki. Z pewnością po stronie Anny Andrzejewskiej będzie przemawiać siła fizyczna. Była kulturystka udowodniła także w swoich poprzednich pojedynkach, że jest twarda i wytrzymała na ciosy. Piątkowska prawdopodobnie będzie w tym starciu lepsza technicznie, jednak o skończenie rywalki powinno być trudno. W naszym typowaniu stawiamy, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 3 do 1.