W jednej z walk gali Prime Show MMA 4 zobaczymy starcie pomiędzy Arturem "Kornikiem" Sowińskim a Adamem Oknińskim. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Sowiński vs Okniński Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Sowiński vs Okniński dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Sowiński vs Okniński znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Sowiński vs Okniński

Kursy na Sowiński vs Okniński, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według legalnych bukmacherów starcie to ma swojego zdecydowanego faworyta, a jest nim Artur Sowiński. Te przewidywania nie mogą dziwić. 35-latek to były mistrz KSW natomiast Okniński swój ostatni pojedynek stoczył w 2015 roku, kiedy to przegrał w niespełna minutę. Kurs na wygraną tej walki przez Artura Sowińskiego wynosi 1,45, a z kolei triumf Adama Oknińskiego został oszacowany na 2,37.

Typy Parke vs Okniński

Typy na Sowiński vs Okniński, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Artur Sowiński był swego czasu jednym z najlepszych zawodników w naszym kraju. W 2015 roku zdobył mistrzowski pas KSW w kategorii piórkowej. Ostatnio nie ma jednak najlepszej passy. Biorąc pod uwagę jego starcia w MMA przegrał trzy z czterech ostatnich pojedynków. Adam Okniński natomiast stoczył sześć zawodowych walk. Po raz ostatni wystąpił w 2015 roku, kiedy to przegrał już w pierwszej rundzie z Krzysztofem Pietraszkiem. Okniński podczas pojedynku będzie cięższy od Irlandczyka o około 20 kilogramów, jednak pomiędzy zawodnikami jest ogromna różnica jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 4

W tej walce stawiamy na zwycięstwo Artura Sowińskiego. 35-latek wskoczył do tego pojedynku na ostatnią chwilę, jednak poziom jego umiejętności jest niezwykle wysoki. Adam Okniński natomiast tylko raz w karierze wygrał z zawodnikiem o dodatnim rekordzie. W swojej ostatniej walce przegrał z Krzysztofem Pietraszkiem, który w tym momencie legitymuje się bilansem 5-13. Po stronie Oknińskiego będzie tylko przewaga kilogramów. Sowiński udowodnił jednak w walce z Piotrem Ćwikiem, że taka przeszkoda nie stanowi dla niego żadnego problemu. Kurs na wygraną Sowińskiego wynosi 1,45.