Na gali Prime Show MMA 4 mamy sporo konfliktów. Dzięki temu fani freak-fightów mają co oglądać w trakcie konferencji. Niestety często mocne wymiany słowne przed galą nie idą w parze z umiejętnościami w klatce. Czy podobnie będzie w przypadku walki Tomasz Olejnik vs Patryk „Robalini” Śliwa? Panowie nie są do siebie pozytywnie nastawieni i do tej pory nie zaznali smaku zwycięstwa. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną? Jakie są nasze typy na walkę Olejnik vs Robalini?

Zakłady bukmacherskie Olejnik vs Robalini Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Olejnik vs Robalini na Prime Show MMA 4 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Olejnik vs Robalini znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Olejnik vs Robalini

Kursy na Tomasz Olejnik vs „Patryk „Robalini” Śliwa, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem w tej walce jest Tomasz Olejnik. Kurs na wygraną 23-latka wynosi w Fortunie 1.23, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane na 3.35. Biorąc pod uwagę, jak słaby cios posiada Olejnik i to jak wyglądały ostatnie walki obu zawodników, takie przewidywania mogą nieco zaskakiwać.

Typy Olejnik vs Robalini

Typy na Olejnik vs Robalini, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Do tej pory żaden z nich nie wygrał swojego pojedynku. Co więcej, styl, jaki prezentują woła o pomstę do nieba. Olejnik ma bilans 0-3, ale jak prześledzimy jego dotychczasowych przeciwników, to raczej rekord Olejnika nie może nikogo zdziwić. W swoim debiucie na FAME MMA 5 mierzył się z Dawidem Malczyńskim, który dwie gale wcześniej zdobył pas mistrzowski, pokonując Amadeusza „Roślika” Ferrariego. Na siódmej edycji przegrał przez poddanie z Mariuszem „Hejter” Słońskim. W swoim ostatnim występie, na zasadach K-1 musiał uznać wyższość Mikołaja „Vandal” Rdzanka, przegrywając w 1. rundzie.

„Robalini” legitymuje się rekordem 0-2. W debiucie na Elite Fighters przegrał z Krzysztofem „BodyChrist” Ciesielskim przez kontuzje. „Robalini” zaraz po usłyszeniu gongu wyprowadził kilka ciosów w powietrze, które uszkodziły jego bark. Po ponad rocznej przerwie po zadymiarza z YouTube’a zgłosili się właściciele Prime. Patryk Śliwa wystąpił na trzeciej odsłonie, rywalizując z Michałem „Bagietka” Gorzelańczykiem. „Robalini” co prawda przetrwał pierwszą rundę, ale w drugiej w parterze „Bagietka” dokończył dzieła, stosując duszenie zza pleców.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Na drugiej konferencji Olejnik spożywał alkohol, przerywał rozmówcom i ciągle wykrzykiwał niecenzuralne słowa w kierunku „Robaliniego” i „Kamerzysty”. Czuł się bardzo pewnie, ale wiemy, że do tej pory mocny był tylko w gębie, nie pokazują zupełnie nic w oktagonie. Olejnik lekceważy „Robaliniego”, a to może się obrócić przeciwko niemu. W związku z tym, że walka wygląda na pojedynek 50 na 50, jeśli chodzi o szanse, a kurs na „Robaliniego” jest bardzo korzystny, stawiamy, że pokona Tomasza Olejnika.

Sprawdź pozostałe typy Prime Show MMA 4

Typy: Kasjusz "Don Kasjo' Życiński vs Paweł "Popek" Mikołajuw
Typy: Ewa Piątkowska vs Anna „IFBB Pro” Andrzejewska
Typy: Artur "Kornik" Sowiński vs Adam Okniński
Typy: Damian „Stifler” Zduńczyk vs Adam Soroko
Typy: Rafał Gawron vs Piotr Kałuski
Typy: Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak
Typy: Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Adrian Cios
Typy: Konrad „Skolim” Skolimowski vs Emilian „Księciunio” Bayer
Typy: Zusje vs Godlewska