W walce wieczoru gali Prime Show MMA 4 zobaczymy starcie w formule bokserskiej. Do klatki powróci Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który zmierzy się z Popkiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Don Kasjo vs Popek Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Don Kasjo vs Popek dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Don Kasjo vs Popek znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Don Kasjo vs Popek

Kursy na Don Kasjo vs Popek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Kasjusz Życiński. Biorąc pod uwagę ostatnie walki obu zawodników takie przewidywania nie mogą dziwić. Kurs na wygraną Don Kasjo wynosi 1,12, a z kolei triumf Popka został oszacowany na 4,58.

Typy Don Kasjo vs Popek

Typy na Don Kasjo vs Popek, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bez wątpienia Don Kasjo jest ogromnym faworytem tego pojedynku. Gdyby starcie odbywało się w małych rękawicach Popek z pewnością stanowiłby znacznie większe zagrożenie biorąc pod uwagę jego siłę ciosu. Duże rękawice zdecydowanie bardziej premiują Życińskiego. Don Kasjo posiada ogromne doświadczenie. Mierzył się już z cięższymi i silnie bijącymi przeciwnikami i nikt nie potrafił posłać go na deski.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 4

W tym starciu stawiamy na wygraną Kasjusza Życińskiego na punkty. Don Kasjo udowodnił już, że znakomicie potrafi chować się za podwójną gardą unikając najgroźniejszych ciosów rywala. Z pewnością będzie miał również ogromną przewagę kondycyjną nad Popkiem. Paweł Mikołajuw najgroźniejszy będzie przez pierwsze minuty walki. Wątpliwe jednak, że Życiński da się ustrzelił, ponieważ jest znacznie lepiej wyszkolony technicznie oraz będzie górował szybkością. Po pierwszych kilku wymianach Don Kasjo najprawdopodobniej przejmie inicjatywę i zacznie skutecznie punktować. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,70.