W jednym z Co-main eventów na gali Prime Show MMA 4 zobaczymy starcie w formule bokserskiej w małych rękawicach, w limicie wagowym do 75 kilogramów. Który z zawodników jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Bagietka vs Kamerzysta Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Bagietka vs Kamerzysta na Prime Show MMA 4 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Bagietka vs Kamerzysta znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Bagietka vs Kamerzysta

Kursy na Bagietka vs Kamerzysta, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Pierwszy raz Gorzelańczyk nie będzie faworytem według bukmacherów. Co więcej, jest on sporym underdogiem, bo kurs na jego zwycięstwo wynosi około 2.40. Z kolei wygraną Łukasza Wawrzyniaka oszacowana na 1.45.

Typy na Bagietka vs Kamerzysta

Typy na Bagietka vs Kamerzysta, czyli który z zawodników wygra tę walkę? Na starcie trzeba podkreślić, że jest to pojedynek w boksie w małych rękawicach. Prawdopodobnie, jeśli panowie walczyliby w formule MMA, to "Bagietka" byłby zdecydowanym faworytem. Widzieliśmy jego dwa poprzednie starcia, za każdym razem zakończone efektownym duszeniem zza pleców. "Kamerzysta" do tej pory nie miał godnego rywala. Zadebiutował na pierwszej gali Prime Show MMA z Kruszwilem. Pojedynek trwał zaledwie 11 sekund. YouTuber padł po pierwszym ciosie wyprowadzonym przez Kamerzystę i sędzia przerwał starcie. Na poprzedniej gali uczestniczył w dość nietypowej walce w budce telefonicznej z Kubą Lasikiem. Ponownie walka nie potrwała zbyt długo. Kamerzysta zdemolował Lasika, używając łokci.

Zobacz także - Typy na Prime Show MMA

Kamerzysta przeważa nieznacznie pod względem warunków fizycznych. Co prawda ma tyle samo wzrostu co Gorzelańczyk, ale dysponuje mocniejszym uderzeniem. Naszym zdaniem będzie to jedna z bardziej wyrównanych walk na Prime Show MMA 4. Jest to boks, a obaj zawodnicy są odporni na ciosy, dlatego stawiamy, że walka potrwa więcej niż dwie rundy. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1.60.