Michał Cichy vs Marek Jówko typy i kursy na walkę otwarcia gali Prime MMA 7. Dla Jówko będzie to debiut, natomiast Cichy ma za sobą już dwie walki. Kto wygra walkę Michał Cichy vs Marek Jówko?

Typy na Michał Cichy vs Marek Jówko - Prime MMA 7

Michał Cichy w swojej freak fightowej karierze pokonał Adriana Ciosa oraz przegrał z Szalonym Reporterem. Obie te walki zakończyły się po trzech pełnych rundach. Kolejny pojedynek powinien natomiast zakończyć się zdecydowanie szybciej.

Marek Jówko 13 stycznia zadebiutuje w MMA. Wydaje się jednak, że nie będzie on dla Cichego wymagającym przeciwnikiem. Naszym zdaniem walka ta powinna zakończyć się maksymalnie w ciągu pierwszych dwóch rund. Walkę Michał Cichy vs Marek Jówko można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Poniżej 2,5 rundy 

Kursy na Michał Cichy vs Marek Jówko

Kursy na Michał Cichy vs Marek Jówko, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Cichy jest największym faworytem na całej karcie walk Prime MMA 7. Kurs na jego triumf wynosi zaledwie 1.06. Wygrana Jówko została natomiast oszacowana na 5.96.

Michał Cichy vs Marek Jówko - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Michał Cichy vs Marek Jówko dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Michał Cichy vs Marek Jówko znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Michał Cichy vs Marek Jówko - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Michał Cichy vs Marek Jówko? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.