Dawid Ambro vs Hellboy typy i kursy na walkę na Prime MMA 7. Do tego starcia doszło już na poprzedniej gali, jednak odbyło się ono w formule 2 na 2. Tym razem Ambro i Głuszcz nie będą mieli już nikogo do pomocy. Kto wygra walkę Dawid Ambro vs Hellboy?

Typy na Dawid Ambro vs Hellboy - Prime MMA 7

Warto zaznaczyć, że ten pojedynek odbędzie się w boksie w małych rękawicach. To sprawia, że przewaga warunków fizycznych Hellboya nie będzie miała aż tak dużego znaczenia. Doświadczenia i umiejętności są natomiast po stronie Ambro.

Według nas Ambroziak powinien dość zdecydowanie wygrać ten pojedynek. Głuszcz będzie niebezpieczny tylko na początku starcia, jednak jeśli Ambro mądrze podejdzie do walki, to od drugiej rundy powinien już zdecydowanie przeważać. Walkę Dawid Ambro vs Hellboy można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Dawid Ambro

Kursy na Dawid Ambro vs Hellboy

Kursy na Dawid Ambro vs Hellboy, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W tej walce faworyzowany jest Ambroziak. Kurs na wygraną Dawida Ambro wynosi 1.46, natomiast zwycięstwo Hellboya zostało oszacowane na 2.35.

Dawid Ambro vs Hellboy - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Dawid Ambro vs Hellboy dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Dawid Ambro vs Hellboy znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Dawid Ambro vs Hellboy - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Dawid Ambro vs Hellboy? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.