Natalie Wayne vs Bouncing Betty typy i kursy na jedyną walkę kobiet na Prime MMA 7. Dla obu zawodniczek będzie to debiutanckie starcie. Kto wygra walkę Natalie Wayne vs Bouncing Betty?

Typy na Natalie Wayne vs Bouncing Betty - Prime MMA 7

Walki kobiet, które debiutują we freak fightach bardzo często są wyjątkowo loteryjne. O wyniku przeważnie decyduje przypadek. Przewidujemy, że podobnie będzie i w tym starciu. Pojedynek odbędzie się w MMA, więc pierwsze zejście do parteru prawdopodobnie zakończy się ciosami lub odwróceniem się od rywalki i skończeniem walki.

Naszym zdaniem walka Natalie Wayne vs Bouncing Betty nie potrwa więcej niż dwie rundy. Walkę Natalie Wayne vs Bouncing Betty można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Poniżej 2,5 rundy

Kursy na Natalie Wayne vs Bouncing Betty

Kursy na Natalie Wayne vs Bouncing Betty, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytką jest Bouncing Betty. Kurs na jej wygraną wynosi 1.444, natomiast wygrana Natalie Wayne wyceniana jest na 2.40.

Natalie Wayne vs Bouncing Betty - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Natalie Wayne vs Bouncing Betty dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Natalie Wayne vs Bouncing Betty znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Natalie Wayne vs Bouncing Betty - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Natalie Wayne vs Bouncing Betty? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.