Tomasz Chic vs Żurom typy i kursy na jedną z walk gali Prime MMA 7. Chic początkowo miał zawalczyć z Rafałem Gawronem. Jednak przez problemy zdrowotne Gawrona, zobaczymy rewanżowy pojedynek Chica z Żuromem. Kto wygra walkę Tomasz Chic vs Żurom?

Typy na Tomasz Chic vs Żurom - Prime MMA 7

Pierwszy pojedynek zdecydowanie zwyciężył Chic, który brutalnie znokautował Żuroma już w pierwszej rundzie. Teraz Żuromski dostał jeszcze mniej czasu na przygotowanie, bowiem wszedł na zastępstwo. Biorąc to pod uwagę oraz patrząc na jego fatalną formę, przewidujemy pewną wygraną Tomka Chica.

Patrząc zatem na kursy przed tą walką, warto obstawić, że walka potrwa poniżej 1,5 rundy. Kurs na to zdarzenie wynosi bowiem aż 2.00. Walkę Tomasz Chic vs Żurom można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Poniżej 1,5 rundy

Kursy na Tomasz Chic vs Żurom

Kursy na Tomasz Chic vs Żurom, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Nie dziwi fakt, że dość zdecydowanym faworytem jest Chic, który wygrał pierwsze starcie z Żuromem. Kurs na jego wygraną wynosi 1.20, zaś szansa na wygraną Żuromskiego została oszacowana na 3.60.

Tomasz Chic vs Żurom - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Tomasz Chic vs Żurom dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tomasz Chic vs Żurom znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Tomasz Chic vs Żurom - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tomasz Chic vs Żurom? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.